ARDA TURAN FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ARDA TURAN FAN

ARDA TURAN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya)

2 posters
YazarMesaj
arda_ferda

arda_ferda

Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya) Empty
MesajKonu: Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya)   Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya) Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 8:10 pm

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2… Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!

Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana…

Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla’ya söyledim; şöyle seksenlerin
modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta
aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben…

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu
döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan’lar
gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım
MeLeK

MeLeK

Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya) Empty
MesajKonu: Geri: Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya)   Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya) Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 4:44 pm

lol! HaHaHaHa

BiRaz aBarTmi$lAr sAnKi AmA SaDeCe BiRaz!!! Laughing
http://sabrisarioglu.yetkinforum.com

Bayanlar Teknik Direktör Olursa...(erkekler yapmış ya)
1 sayfadaki 1 sayfası