ARDA TURAN FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ARDA TURAN FAN

ARDA TURAN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yonca evcimik tatlı tatlı dönüyoorrrr(yine bir ilkkk)

YazarMesaj
arda_ferda

arda_ferda

yonca evcimik tatlı tatlı dönüyoorrrr(yine bir ilkkk) Empty
MesajKonu: yonca evcimik tatlı tatlı dönüyoorrrr(yine bir ilkkk)   yonca evcimik tatlı tatlı dönüyoorrrr(yine bir ilkkk) Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 8:21 pm

_- YONCA EVCİMİK -_

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Yonca Evcimik uzun bir aradan sonra yeni albümüyle yeniden müzikseverlerle buluşuyor. Geçtiğimiz yıllarda “Çıtır Kızlar” ve “Birkaç İyi Adam”‘ı keşfedip onlara albüm yapan sanatçı yine bir ilke imza atmaya hazırlanıyor ve yeni keşfettiği seslere albümünde yer veriyor. 10 şarkıdan oluşacak albümde şarkılardan 4 tanesi Yonca Evcimik’e diğer şarklar yeni keşfettiği kişilere ait.
Albümün fotoğraf çekimlerinde de ilke imza atan sanatçı fotoğraf çekimlerini striptiz direğinde gerçekleştirdi.Her zaman kendini geliştirdiğini ve müzik dünyasını 10 yıl önceden takip ettiğini söyleyen Yonca Evcimik, “Bu konuda hiç alçak gönüllü olamayacağım. Her şey ortada. Ben biraz önceden düşünüp hareket ediyorum. Yakında birçok kişi benden sonra böyle albümler yapmaya başlayacak” diyor. Albüm çalışması için fotoğrafçı Ceren Semerci’ye striptiz direklerinde poz veren Yonca Evcimik adeta yıllara meydan okudu. Güzelliğinden ve fitliğinden hiç bir şey kaybetmediğini bir kez daha gözler önüne seren Yonca Evcimik, “Dansı hiç bırakmadım. Dans etmeye devam ediyorum. O yüzden her zaman kendimi iyi hissediyorum. Ve en önemlisi kendimi yaşımdan oldukça küçük hissediyorum” diyerek meydan okudu.
Albüm Mayıs ayının ortalarında raflardaki yerini alacak. Albümün çıkış şarkısı olan Şöhret Olacağım’ın klip çalışmaları sürüyor…

TATLI TATLI ŞARKI SÖZÜ :

Siyah beyaz günlerimde aklımdaki tek benimsin
Düşlerim kadar masmavisin

Dünümde kısır sancılar duvarlar seni yankılar
Kafesler boyu hasretimsin
Hem suyun ekmeğim oldun

Hem derdim dermanım
Sensin benim tek eksik yanım
Bir şarkı dudaklarımda adın gözyaşlarımda

Haykırıyorum duymasanda
Dönmen lazım
Kendime kaldım kendime ev soğuk üşüyorum
Televizyonlar söyledi akmayacak sular

Kendimi arıyorum bir kimlik bulamıyorum
Artık yanıt vermiyor sarı sayfalar

yonca evcimik tatlı tatlı dönüyoorrrr(yine bir ilkkk)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hadise yine eurovision*da